Карта пам'яті Transcend JetDrive Lite 130 128 ГБ
Відео 11Фото 4 |
Transcend JetDrive Lite 130 128Gb 128 ГБ256 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetDrive Lite 130 128 ГБ
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend JetDrive Lite 130 128GB Apple MacBook Air RF-SD-TRN-006 | 110 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 128 GB | 141 zł |
Karta Transcend JetDrive Lite do MacBook 128 GB (TS128GJDL130) | 115 zł |
Karta pamięci TRANSCEND JetDrive Lite 130 SDXC, 128 GB | 120 zł |
Transcend JetDrive Lite do MacBook 128 GB | 117 zł |
Karta pamięci TRANSCEND 128 GB | 123 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості карти пам'яті Transcend JetDrive Lite 130 128Gb:
- Захист від ударів, пилу та вологи - технологія COB (chip-on-board)
- Створена спеціально для MacBook Air 13"
- Тип флеш-пам'яті MLC
- Робоча температура від -25°C до 85°C
- кінець 2010 р.
- середина 2011 р.
- середина 2012 р.
- середина 2013 р.
- початок 2014 р.
- початок 2015 р.
Модификації Transcend JetDrive Lite 130
Ціни на Transcend JetDrive Lite 130 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetDrive Lite 130 128 ГБ | від 110 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetDrive Lite 130 256 ГБ | від 149 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →