Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 850D kit 18-135
Відео 12Фото 14 |
Canon EOS 850D kit 18-135
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 24 МПікс
Фокусна відстань:18 - 135 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100-25600
Серійна зйомка:7.5 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Технологія Dual Pixel CMOS AF. Впевнена робота на високих ISO. Великий об'єм буфера пам'яті. Навчальний інтерфейс меню для початківців фотографів. Поворотний сенсорний дисплей. Функція розпізнавання осіб і автофокусування по очах. Запис 4К-відео.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS 850D kit 18-135
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS 850D kit 18-135
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Aparat CANON EOS 850D Czarny + Obiektyw EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM | 6 000 zł |
Aparat CANON EOS 850D Czarny + Obiektyw EF-S 18-135 mm f/3.5-5.6 IS USM 39 | 6 000 zł |
Lustrzanka Canon EF/EF-S 18-135 mm | 6 983 zł |
Canon EOS 850D + 18-135 IS USM NANO Raty 0 | 5 990 zł |
Lustrzanka Canon EOS 850D + obiektyw EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM | 5 999 zł |
Canon EOS 850D 18-135mm Promocja Canon CashBack, zwrot 300 zł | 5 999 zł |
Відеоогляди
Модификації Canon EOS 850D
Ціни на Canon EOS 850D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 850D kit 18-55 | від 3 893 zł | 3 пропозиції | ||
Canon EOS 850D kit 18-135 | від 5 990 zł | 7 пропозицій | ||
Canon EOS 850D body | від 3 153 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →