Фотоапарат Sony A7 IV body
Відео 39Фото 17 |
Флагманська бездзеркалка з повнокадровим датчиком зображення, адресована просунутим фотографам і відеографам. Камера отримала абсолютно нову 33-мегапіксельну матрицю Exmor R з технологією зворотного засвічення. Як годиться, сенсор розташований на рухомому стабілізуючому майданчику, що забезпечує компенсацію витримки або експозиції аж до 5.5 ступенів (за стандартами CIPA). Нативний діапазон світлочутливості матриці виміряний в межах від 100 до 51200 одиниць ISO.
Програмними засобами його можна "розгойдати" в межах 50-204800 одиниць. Гібридний автофокус в арсеналі Sony A7 IV body має 759 точок фазової детекції і 425 контрастних точок. Наводка на різкість можлива по обличчях і очах людей, мордах тварин і навіть очках пташок. Максимальна швидкість серійної фотозйомки на камеру становить 10 к/с. В буфер при цьому поміщається понад 800 нестиснутих RAW-файлів.
У плані відеозйомки з повної ширини матриці можна записувати 4K-відео з частотою до 30 к/с, а з області APS-C — 4К при 60 к/с.при цьому заявлена підтримка 10-бітного кольору, субдискретизації 4:2:2, S-Log3 з діапазоном до 14 ступенів, HLG і фірмового S-Cinetone. Сенсорний екран камери кріпиться на поворотному шарнірі. Окремий плюсик в карму бездзеркалки-збільшена роздільна здатність екранчика OLED-видошукача (3.69 млн пікселів). При вимкненій камері сенсор закривається затвором, що корисно при зміні об'єктів і оберігає «нутрощі» фотоапарата від пилу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony A7 IV body
Усі ціни 12 →Sony Alpha 7 ILCE7M4BCEC Aparat Cyfrowy Czarny 33 MP ILCE7M4B.CEC | 9 968 zł |
SONY Aparat SONY Alpha α7 ILCE-7M4B Body Czarny | 12 299 zł |
Sony A7 IV body (ILCE-7M4) Rabat do 1300 na wybrane obiektywy Sony (w maga | 12 298 zł |
Aparat SONY α7 IV Body Czarny ILCE7M4B.CEC | 11 999 zł |
Sony A7 IV Body | 12 294 zł |
Модификації Sony A7 IV
Ціни на Sony A7 IV |
---|---|---|---|---|
Sony A7 IV kit 28-70 | від 11 220 zł | 24 пропозиції | ||
Sony A7 IV body | від 9 968 zł | 12 пропозицій |