Фотоапарат Sony a7C II body
Відео 3Фото 39 |
Sony a7C II body
28-60 ммbody
Alpha (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 33 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:7008x4672 пікс
Діапазон ISO:100-51200
Серійна зйомка:10 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Всі характеристики
Характеристики a7C II body
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony a7C II body
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony A7C II body czarne - Dostawa GRATIS! | 10 785 zł |
Sony Alpha A7C II BODY SREBRNY | 9 499 zł |
Sony A7C II body srebrne + 128GB GRATIS Raty 0 | 9 499 zł |
Sony A7C II body srebrne - Dostawa GRATIS! | 10 799 zł |
Відеоогляди
Модификації Sony a7C II
Ціни на Sony a7C II |
---|---|---|---|---|
Sony a7C II kit 28-60 | від 10 004 zł | 9 пропозицій | ||
Sony a7C II body | від 9 499 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →