Фотоапарат Sony A6700 kit 18-135
Відео 15Фото 56 |
Sony A6700 kit 18-135
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 26 МПікс
Фокусна відстань:18 - 135 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6192x4128 пікс
Діапазон ISO:50-102400
Серійна зйомка:11 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Всі характеристики
Характеристики A6700 kit 18-135
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony A6700 kit 18-135
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony Aparat 6700 z Obiektywem 18135 mm ILCE6700MB.CEC | 8 198 zł |
Sony A6700 + 18-135 mm f/3.5-5.6 (ILCE6700MB.CEC) 1200 zł rabatu na wybran | 8 695 zł |
Bezlusterkowiec Sony A6700 + 18-135 mm f/3.5-5.6 - Rabat 500zł na akcesori | 9 589 zł |
Aparat cyfrowy Sony Alpha 6700 + E 18-135 mm OSS Czarny | 8 599 zł |
Aparat cyfrowy Sony A6700 + obiektyw 18-135mm - ILCE6700MB | (w magazynie) | 9 589 zł |
Sony A6700 (ILCE-6700) z ob. 18-135mm f/3.5-5.6 OSS « karta prezentowa na | 9 595 zł |
Відеоогляди
Модификації Sony A6700
Ціни на Sony A6700 |
---|---|---|---|---|
Sony A6700 kit 16-50 | від 6 870 zł | 6 пропозицій | ||
Sony A6700 kit 18-135 | від 8 198 zł | 6 пропозицій | ||
Sony A6700 body | від 6 749 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →