Фотоапарат Sony A6700 kit 16-50
Відео 15Фото 56 |
Sony A6700 kit 16-50
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 26 МПікс
Фокусна відстань:16 - 50 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6192x4128 пікс
Діапазон ISO:50-102400
Серійна зйомка:11 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Всі характеристики
Характеристики A6700 kit 16-50
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony A6700 kit 16-50
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony 6700 ILCE6700LBCEC Aparat Cyfrowy Czarny 26 MP ILCE6700LB.CEC | 6 870 zł |
Sony A6700 + 16-50 mm f/3.5-5.6 (ILCE6700LB.CEC) 1200 zł rabatu na wybrany | 7 695 zł |
Bezlusterkowiec Sony A6700 + 16-50mm f/3.5-5.6 - Rabat 500zł na akcesoria | 8 075 zł |
Aparat cyfrowy Sony Alpha 6700 + 16-50 mm OSS Czarny | 7 499 zł |
Aparat cyfrowy Sony A6700 + obiektyw 16-50mm - ILCE-6700L | (w magazynie) | 8 079 zł |
Sony A6700 (ILCE-6700) z ob. 16-50mm f/3.5-5.6 PZ OSS « karta prezentowa n | 8 085 zł |
Відеоогляди
Модификації Sony A6700
Ціни на Sony A6700 |
---|---|---|---|---|
Sony A6700 kit 16-50 | від 6 870 zł | 6 пропозицій | ||
Sony A6700 kit 18-135 | від 8 198 zł | 6 пропозицій | ||
Sony A6700 body | від 6 749 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →