Фотоапарат Fujifilm X-S20 kit 18-55
Відео 6Фото 21 |
Бездзеркальна камера впевненого середнього рангу, обладнана матрицею X-Trans CMOS IV з роздільною здатністю 26 МП. Аналогічний сенсор зображення був встановлений і в моделі-попередниці X-S10, тільки в даному випадку датчику розширили діапазон світлочутливості - від 80 до 51200 одиниць ISO. Роботою моделі заправляє потужний процесор X Processor 5. Завдяки йому в камеру впровадили передову систему AI-автофокусування - в режимі автоматичного наведення на різкість камера може розпізнавати в кадрі обличчя та очі людей, мордочки тварин, птахів, комах, транспортні засоби тощо.
У плані скорострільності в режимі серійної фотозйомки Fujifilm X-S20 kit видає швидкість до 8 к/с із механічним затвором і до 20 к/с із електронним. Відеоряд на камеру пишеться у роздільній здатності аж до 6.2K при 30 к/с (4:2:2 10-бітного формату). Крім того, модель здатна обробляти DCI 4K зі швидкістю 60 кадрів в секунду та суперуповільнене Full HD відео 240 к/с. До того ж бездзеркалка від Fuji підтримує F-Log2.
Всередині камери встановлена система стабілізації зображення на основах зсуву сенсора - її ефективність становить до 7 ступенів витримки або експозиції. На одному заряді фірмового акумулятора модель способу відзняти близько 750 кадрів. Для зручності візування у процесі зйомки фотоапарат озброїли 3-дюймовим сенсорним екраном на поворотному шарнірі та електронним видошукачем із частотою оновлення 100 Гц. Китовим об'єктивом для камери зазвичай є універсальний зум Fujifilm XC 15-45mm f/3.5-5.6 OIS PZ.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm X-S20 kit 18-55
Усі ціни 7 →FUJIFILM X-S20 FUJINON XF18-55mmF28-4 R LM OIS Kit 16782002 | 7 344 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Czarny + Obiektyw XF 18-55mm Kit | 9 500 zł |
FujiFilm X-S20 + XF 18-55 mm f/2.8-4 czarny (w magazynie!) - Dostawa GRATI | 7 199 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Czarny + Obiektyw XF 18-55mm Kit 16782002 | 9 500 zł |
Bezlusterkowiec Fujifilm X-S20 +XF 18-55/2.8-4 R LM OiS - Raty , Darmowa d | 7 899 zł |
Aparat Fujifilm X-S20 + XF 18-55 mm f/2.8-4 R LM OIS - Powystawowy | 6 999 zł |
Модификації Fujifilm X-S20
Ціни на Fujifilm X-S20 |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-S20 kit 15-45 | від 5 899 zł | 7 пропозицій | ||
Fujifilm X-S20 kit 18-55 | від 6 999 zł | 7 пропозицій | ||
Fujifilm X-S20 body | від 4 899 zł | 8 пропозицій |