Фотоапарат Fujifilm X-S10 kit 16-80
Відео 36Фото 8 |
Бездзеркальна камера міцної середньої ланки, обладнана датчиком зображення формату APS-C з роздільною здатністю 26 МП. Матриця відпрацьовує діапазон світлочутливості від 80 до 51200 одиниць ISO і закріплюється на рухомій стабілізуючій платформі — вбудований стаб дозволяє компенсувати до 6 стопів витримки або експозиції при зйомці з рук і в умовах недостатньої освітленості кадру.
Також в камері є механізм амортизації затвора-спеціальний демфер гасить вихідні вібрації на благо підвищення чіткості знімків у високій роздільній здатності. Апаратну платформу Fujifilm X-S10 kit 16-80 очолює процесор обробки зображень X-Processor 4. Його силоньок вистачає на забезпечення серійної фотозйомки в ритмі до 30 к/с (з кропом зображення 1.25 х) і на відеозйомку в дозволі 4К при 30 к/с з субдескритізаціей 4:2:0.
Висновок 10-бітного відеосигналу 4: 2: 2 можливий через порт HDMI на зовнішній рекордер. Для візування в камері використовується» вічко " OLED-видошукача і 3-дюймовий сенсорний екран. Замість фірмових "коліс" на верхньому торці корпусу бездзеркалки встановлений диск вибору режимів зйомки. » З коробки " модель комплектується універсальним зум-об'єктивом з покриттям фокусних відстаней 16-80 мм (або 24-120 мм в еквіваленті повного кадру).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Купити Fujifilm X-S10 kit 16-80
FujiFilm X-S10 + ob. XF 16-80 mm f/4 OIS WR czarny (w magazynie!) - Dostaw | 6 499 zł |
Bezlusterkowiec Fujifilm X-S10 + Fujinon XF 16-80mm f/4 - Raty , Darmowa d | 6 499 zł |
Aparat FujiFilm X-S10 + 16-80 mm f/4 R OIS WR | 6 499 zł |
Aparat Fujifilm X-S10 + XF 16-80 | 6 548 zł |
Fujifilm X-S10 + ob. 16-80mm f/4 « karta prezentowa o wartości 100zł | 6 547 zł |
Модификації Fujifilm X-S10
Ціни на Fujifilm X-S10 |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-S10 kit 15-45 | від 4 199 zł | 2 пропозиції | ||
Fujifilm X-S10 kit 16-80 | від 6 499 zł | 5 пропозицій | ||
Fujifilm X-S10 kit 18-55 | від 6 199 zł | 5 пропозицій | ||
Fujifilm X-S10 body | від 4 387 zł | 4 пропозиції |