Фотоапарат Fujifilm X-S20 kit 15-45
Відео 6Фото 21 |
Fujifilm X-S20 kit 15-45
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 26 МПікс
Фокусна відстань:15 - 45 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6230x4160 пікс
Діапазон ISO:80-51200
Серійна зйомка:20 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів FujiВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Fuji
Всі характеристики
Характеристики X-S20 kit 15-45
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів FujiВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Fuji
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm X-S20 kit 15-45
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FUJIFILM X-S20 Cyfrowy aparat lustrzany 26MP Zestaw XC15-45mmF35-56 X-Tran | 7 932 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Czarny + Obiektyw XC 15-45mm Kit | 5 899 zł |
FujiFilm X-S20 + XC 15-45 mm f/3.5-5.6 OIS PZ czarny (w magazynie!) - Dost | 5 899 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Czarny + Obiektyw XC 15-45mm Kit 16781917 | 5 899 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Fujifilm X-S20
Ціни на Fujifilm X-S20 |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-S20 kit 15-45 | від 5 899 zł | 8 пропозицій | ||
Fujifilm X-S20 kit 18-55 | від 6 999 zł | 7 пропозицій | ||
Fujifilm X-S20 body | від 4 899 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →