Aparat fotograficzny Fujifilm X-S20 kit 15-45
Wideo 6Zdjęcia 21 |
Fujifilm X-S20 kit 15-45
X-Sbezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 26 MPix
Ogniskowa:15 - 45 mm
Przysłona obiektywu:f/3.5 - f/5.6
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6230x4160 px
Zakres ISO:80-51200
Zdjęcia seryjne:20 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów FujiW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Fuji.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne X-S20 kit 15-45
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujifilm X-S20 kit 15-45
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FUJIFILM X-S20 Cyfrowy aparat lustrzany 26MP Zestaw XC15-45mmF35-56 X-Tran | 7 932 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Czarny + Obiektyw XC 15-45mm Kit | 5 899 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Czarny + Obiektyw XC 15-45mm Kit | 8 000 zł |
FujiFilm X-S20 + XC 15-45 mm f/3.5-5.6 OIS PZ czarny (w magazynie!) - Dost | 5 899 zł |
Aparat FUJIFILM X-S20 Czarny + Obiektyw XC 15-45mm Kit 16781917 | 5 899 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Fujifilm X-S20
Ceny na Fujifilm X-S20 |
---|---|---|---|---|
Fujifilm X-S20 kit 15-45 | od 5 899 zł | 8 oferty | ||
Fujifilm X-S20 kit 18-55 | od 6 999 zł | 7 oferty | ||
Fujifilm X-S20 body | od 4 899 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →