Фотоапарат Fujifilm X-H2 body
Відео 38Фото 15 |
Fujifilm X-H2 body
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 40 МПікс
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:7728x5152 пікс
Діапазон ISO:80 - 51200
Серійна зйомка:15 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів FujiВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Fuji
Всі характеристики
Характеристики X-H2 body
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів FujiВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Fuji
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujifilm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujifilm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujifilm X-H2 body
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fujifilm X-H2 czarny 16756986 | 8 663 zł |
FujiFilm X-H2 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 9 699 zł |
Aparat FUJIFILM X-H2 Body Czarny 16756986 | 10 000 zł |
Bezlusterkowiec Fujifilm X-H2 - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 9 899 zł |
Fujifilm X-H2 Body « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wartości 100zł | 9 699 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →