Aparat fotograficzny Fujifilm X-H2 body
Wideo 38Zdjęcia 15 |
Fujifilm X-H2 body
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 40 MPix
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:7728x5152 px
Zakres ISO:80 - 51200
Zdjęcia seryjne:15 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów FujiW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Fuji.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne X-H2 body
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fujifilm 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fujifilm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fujifilm X-H2 body
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fujifilm X-H2 czarny 16756986 | 8 661 zł |
FujiFilm X-H2 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 9 699 zł |
Aparat FUJIFILM X-H2 Body Czarny 16756986 | 10 000 zł |
Bezlusterkowiec Fujifilm X-H2 - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 9 899 zł |
Fujifilm X-H2 Body « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o wartości 100zł | 9 699 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →