Aparat fotograficzny Sony A7 IV body
Wideo 39Zdjęcia 17 |
Flagowy aparat bezlusterkowy z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu dla zaawansowanych fotografów i kamerzystów. Aparat ma zupełnie nową 33-megapikselową matrycę Exmor R z technologią podświetlenia. Zgodnie z oczekiwaniami czujnik znajduje się na ruchomej platformie stabilizującej, która zapewnia kompensację czasu otwarcia migawki lub ekspozycji do 5,5 stopnia (zgodnie ze standardami CIPA).
Natywny zakres czułości matrycy jest mierzony w zakresie od 100 do 51200 jednostek ISO. Dzięki oprogramowaniu można go „bujać” w zakresie 50-204800 jednostek. Hybrydowy autofokus w arsenale korpusu Sony A7 IV ma 759 punktów detekcji fazy i 425 punktów kontrastu. Skupianie jest możliwe na twarzach i oczach ludzi, pyskach zwierząt, a nawet oczach ptaków. Maksymalna prędkość robienia zdjęć seryjnych w aparacie to 10 kl./s.
To buforuje ponad 800 nieskompresowanych plików RAW. W zakresie filmowania z pełnej szerokości matrycy można nagrywać wideo 4K z prędkością do 30 kl./s, a z obszaru APS-C - 4K przy 60 kl./s. Jednocześnie deklarowana jest obsługa 10-bitowego koloru, podpróbkowania 4:2:2, S-Log3 z zakresem do 14 kroków, HLG i zastrzeżonego S-Cinetone. Ekran dotykowy kamery montowany jest na przegubie obrotowym. Osobnym plusem w bezlusterkowej karmie jest zwiększona rozdzielczość ekranu wizjera OLED (3,69 mln pikseli). Gdy aparat jest wyłączony, czujnik zamykany jest migawką, co przydaje się przy zmianie obiektywów i chroni „wnętrze” aparatu przed kurzem.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony A7 IV body
Wszystkie ceny 13 →Sony Alpha 7 ILCE7M4BCEC Aparat Cyfrowy Czarny 33 MP ILCE7M4B.CEC | 9 974 zł |
SONY Aparat SONY Alpha α7 ILCE-7M4B Body Czarny | 12 299 zł |
Sony ?7 IV ILCE-7M4 | 11 536 zł |
Sony A7 IV body (ILCE-7M4) Rabat do 1300 na wybrane obiektywy Sony (w maga | 12 298 zł |
Aparat SONY α7 IV Body Czarny ILCE7M4B.CEC | 12 294 zł |
Modyfikacje Sony A7 IV
Ceny na Sony A7 IV |
---|---|---|---|---|
Sony A7 IV kit 28-70 | od 11 070 zł | 24 oferty | ||
Sony A7 IV body | od 9 974 zł | 13 oferty |