Фотоапарат Sony A6400 kit 16-50 (ILCE-6400L)
Відео 12Фото 11 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony A6400 kit 16-50
Усі ціни 22 →KIT Sony Alpha 6400 Czarny Goły FT SD SOALPHA6400NUNFTSD | 4 572 zł |
SONY Aparat SONY Alpha ILCE-6400 + E PZ 16 – 50 mm F3,5-5,6 OSS SELP1650 C | 4 449 zł |
Bezlusterkowiec Sony Alpha ILCE-6400 + obiektyw Sony SELP 16-50mm czarny A | 4 449 zł |
Sony A6400 + 16-50 mm f/3.5-5.6 (ILCE-6400L) (w magazynie!) - Dostawa GRAT | 4 439 zł |
Aparat SONY A6400 Czarny + Obiektyw 16-50mm ILCE6400LB.CEC | 4 439 zł |
В ієрархії бездзеркалок з кропнутой матрицею Sony модель A6400 розташувалася якраз посередині між вийшли раніше фотоапаратами A6300 і A6500. Зовні камера практично не відрізняється від побратимів по «шеститисячної» лізі, проте диявол, як відомо, криється в деталях.
Парадна сторона питання
З помітних нововведень основні зміни торкнулися екрану бездзеркалки. З цих пір дисплей відкидається положення селфі, а ще йому нарешті «підвезли» повноцінне сенсорне управління. Натомість екрану користувачеві пропонується пригорнутися оком до віконця електронного видошукача, що володіє роздільною здатністю 921 тис. пікселів.
Блискавична реакція
У внутрішній частині модель розжилася «на ура» себе зарекомендувала матрицею формату APS-C на 24 МП без стабілізуючої майданчики. Прерогативу стабілізації зображення зі зрушенням сенсора залишили старшої Sony A6500. Водночас кардинальним поліпшенням піддалася 425-точкова система автоматичного наведення на різкість. Японські інженери навчили її роботі в режимі стежить за обличчя і очей, а також суттєво «прокачали» швидкість автофокусування — об'єкт зйомки потрапляє в чіпкі лапи системи за рекордні 0.02 сек.
Серйозний потенціал
При стрільбі» серіями фотоапарат бере розгін до 11 к/с, в буфер при цьому поміщається 46 RAW-файлів і понад сотні JPEG фотографій. Також модель не пасе задніх у питаннях відеозйомки — запис 4К-роликів можлива з використанням всієї ширини матриці при частоті до 30 к/с. В додаткове розпорядження оператору надані профілі S-Log2, S-Log3 і HLG (для створення HDR-відео). Від повноцінного профі-застосування камеру стримує лише відсутність виходу на навушники. Потенціалу в Sony A6400 вистачить для вирішення найбільш амбітних творчих завдань, а головне, що у камери є хороший заділ на перспективу якісного зростання.
Модификації Sony A6400
Ціни на Sony A6400 |
---|---|---|---|---|
Sony A6400 kit 16-50 | від 3 455 zł | 23 пропозиції | ||
Sony A6400 kit 18-135 | від 5 702 zł | 7 пропозицій | ||
Sony A6400 body | від 3 454 zł | 9 пропозицій |