Фотоапарат Sony A7 II kit 28-70
Відео 25Фото 8 |
Повнокадрова «сімка» із серії Alpha у другому поколінні з родзинкою в вигляді 5-осьового матричного стаба. Він компенсує зміщення камери в п'яти різних напрямках, даючи змогу виграти до 4.5 стопів експозиції під час зйомки з рук або в умовах недостатньої освітленості. Сенсор зображення бездзеркалка успадкувала від фулфрейма-первістка системи — на борту камери встановлена 24 МП матриця з діапазоном світлочутливості 100-25600 одиниць ISO, а заправляє всіма справами процесор обробки зображень Bionz X.
Також від оригінального A7 бездзеркальці дісталася гібридна система автоматичного фокусування (117 фазових датчиків і 25 контрастних). Прерогатива зйомки відео при цьому залишена «сімці» з індексом S — Sony A7 II kit 28-70 записує ролики в максимальній роздільній здатності FullHD (1080/60p). У додаткових активах моделі є електронний видошукач зі 100-відсотковим покриттям кадру і нахилений дисплей без підтримки сенсорного введення. Притому довгожителем камеру не назвеш — з «повним баком» акумулятора ємністю 1080 мАгод бездзеркалка здатна відзняти 350 знімків. Дана комплектація фотоапарата поставляється разом зі штатним зум-об'єктивом Sony SEL-2870 28-70mm f/3.5-5.6 OSS.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony A7 II kit 28-70
Sony Alpha 7S Ii Aparat Bezlusterkowy Czarny 243 MP ALPHA 7M2 + 28-70mm | 4 439 zł |
Aparat Sony Alpha 7 II ILCE7M2KB.CEC + 28-70mm | 5 429 zł |
Sony Alpha 7 Mark Ii Kit + Sel 28-70 Mm Full Frame Camera Czarny ILCE7M2KB | 5 099 zł |
ZESTAW Sony Alpha 7 II FE 24-240 SOALPHA7II24240 | 8 941 zł |
Aparat Sony Alpha A7 III | 7 889 zł |
Модификації Sony A7 II
Ціни на Sony A7 II |
---|---|---|---|---|
Sony A7 II kit 28-70 | від 4 439 zł | 6 пропозицій | ||
Sony A7 II body | від 3 747 zł | 12 пропозицій |