Aparat fotograficzny Sony A7 II kit 28-70
Wideo 25Zdjęcia 8 |
Pełnoklatkowa „siódemka” z serii Alpha drugiej generacji z zakrętem w obliczu 5-osiowego odgałęzienia matrycy. Kompensuje ruch aparatu w pięciu różnych kierunkach, umożliwiając uzyskanie do 4,5 stopnia ekspozycji podczas nagrywania z ręki lub w warunkach słabego oświetlenia. Bezlusterkowy przetwornik obrazu odziedziczony po pełnoklatkowym pierworodnym systemie - aparat posiada zainstalowany sensor 24 Mpx o zakresie czułości 100-25600 ISO, a za wszystkie sprawy odpowiada procesor obrazu Bionz X.
oryginalny bezlusterkowiec A7, hybrydowy system automatycznego ustawiania ostrości (117 czujników fazowych i 25 kontrastowych). Prerogatywę filmowania pozostawiono „siódemce” z oznaczeniem S - zestaw Sony A7 II 28-70 rejestruje filmy w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1080 / 60p). Dodatkowe atuty modelu to elektroniczny wizjer ze 100% pokryciem kadru oraz odchylany wyświetlacz bez obsługi wprowadzania dotykowego. Co więcej, aparatu nie można nazwać długą wątrobą - na pełnym „zbiorniku” akumulatora o pojemności 1080 mAh bezlusterkowiec jest w stanie uchwycić nie mniej niż 350 zdjęć. Ten zestaw aparatu jest dostarczany z standardowym obiektywem zmiennoogniskowym Sony SEL-2870 28-70 mm f / 3,5-5,6 OSS.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony A7 II kit 28-70
Sony Alpha 7S Ii Aparat Bezlusterkowy Czarny 243 MP ALPHA 7M2 + 28-70mm | 4 144 zł |
Aparat Sony Alpha A7 III | 7 220 zł |
Aparat cyfrowy Sony Alpha 7 II + 28-70 OSS Czarny | 5 508 zł |
Sony Alpha 7 Mark Ii Kit + Sel 28-70 Mm Full Frame Camera Czarny ILCE7M2KB | 5 088 zł |
ZESTAW Sony Alpha 7 II FE 24-240 SOALPHA7II24240 | 8 941 zł |
Modyfikacje Sony A7 II
Ceny na Sony A7 II |
---|---|---|---|---|
Sony A7 II kit 28-70 | od 4 144 zł | 5 oferty | ||
Sony A7 II body | od 3 755 zł | 10 oferty |