Фотоапарат Sony A7 III kit 24-105
Відео 46Фото 11 |
Sony A7 III kit 24-105
Alpha (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 24.3 МПікс
Фокусна відстань:24 - 105 мм
Світлосила об'єктива:f/4.0
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100-204800
Серійна зйомка:10 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Зйомка 4К із максимальним бітрейтом 120 Мбіт/с.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Всі характеристики
Характеристики A7 III kit 24-105
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony A7 III kit 24-105
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sony A7 Mark III Kompaktowy Aparat Fotograficzny Czarny 24-105 mm ILCE7M3G | 11 019 zł |
Sony A7 III + 24-105 mm f/4.0 (ILCE-7M3GBDI) (w magazynie!) - Dostawa GRAT | 12 985 zł |
Aparat SONY Alpha A7 III Czarny + Obiektyw 24-105 f/4.0 OOS ILCE7M3GBDI.EU | 12 114 zł |
Aparat cyfrowy Sony A7 III Body + obiektyw Sony FE 100 mm f/2.8 STF GM OSS | 12 799 zł |
Bezlusterkowiec Sony A7III + Sony 24-105mm f/4 G - CASHBACK 2000zł - Raty | 12 980 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Sony A7 III
Ціни на Sony A7 III |
---|---|---|---|---|
Sony A7 III kit 24-105 | від 11 019 zł | 8 пропозицій | ||
Sony A7 III kit 28-70 | від 7 999 zł | 16 пропозицій | ||
Sony A7 III body | від 6 585 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →