Фотоапарат Nikon Z6 II kit 24-120
Відео 51Фото 43 |
Nikon Z6 II kit 24-120
Nikon 1, Z (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 25 МПікс
Фокусна відстань:24 - 120 мм
Світлосила об'єктива:f/4.0
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6048x4024 пікс
Діапазон ISO:50-204800
Серійна зйомка:14 к/с
Екран:3.2 '', сенсорний, поворотний
Wi-Fi 802.11 ac. Повний кадр. Управління зі смартфона. 5-осьова матрична стабілізація. Спритний і чіпкий автофокус. Висока скорострільність. OLED-видошукач. Допоміжний екранчик на верхньому торці. Поворотний сенсорний дисплей.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Всі характеристики
Характеристики Z6 II kit 24-120
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Z6 II kit 24-120
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bezlusterkowiec Nikon Z 6II zestaw z 24-120mm AF-NIK-0061 | 15 731 zł |
Aparat NIKON Z6 II + Obiektyw Nikkor Z 24-120 mm f/4.0 S | 15 000 zł |
Aparat NIKON Z6 II + Obiektyw Nikkor Z 24-120 mm f/4.0 S | 13 084 zł |
Aparat NIKON Z6 II + Obiektyw Nikkor Z 24-120 mm f/4.0 S VOA060K008 | 13 084 zł |
Nikon Z6 II + ob. Z 24-120 mm f/4 S -kup taniej 800 zł z kodem NIKMEGA800 | 12 999 zł |
NIKON Z6 II + Nikkor Z 24-120 f/4 S- CENA UWZGLĘDNIA NATYCHMIASTOWY RABAT | 11 895 zł |
Відеоогляди
Модификації Nikon Z6 II
Ціни на Nikon Z6 II |
---|---|---|---|---|
Nikon Z6 II kit 24-70 | від 8 853 zł | 18 пропозицій | ||
Nikon Z6 II kit 24-120 | від 11 895 zł | 6 пропозицій | ||
Nikon Z6 II kit 24-200 | від 10 699 zł | 7 пропозицій | ||
Nikon Z6 II body | від 7 499 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →