Aparat fotograficzny Nikon Z6 II kit 24-120
Wideo 51Zdjęcia 43 |
Nikon Z6 II kit 24-120
Nikon 1, Z (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 25 MPix
Ogniskowa:24 - 120 mm
Przysłona obiektywu:f/4.0
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6048x4024 px
Zakres ISO:50-204800
Zdjęcia seryjne:14 kl./s
Wyświetlacz:3.2 '', dotykowy, obrotowy
Wi-Fi 802.11ac. Pełna ramka. Sterowanie za pomocą smartfona. 5-osiowa stabilizacja matrycy. Zwinny i wytrwały autofokus. Wysoka szybkostrzelność. Wizjer OLED. Dodatkowy ekran u góry. Obrotowy ekran dotykowy.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Dekodowanie i znakowanie serii NikonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Nikon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Z6 II kit 24-120
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon Z6 II kit 24-120
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bezlusterkowiec Nikon Z 6II zestaw z 24-120mm AF-NIK-0061 | 15 731 zł |
Aparat NIKON Z6 II + Obiektyw Nikkor Z 24-120 mm f/4.0 S | 13 084 zł |
Aparat NIKON Z6 II + Obiektyw Nikkor Z 24-120 mm f/4.0 S VOA060K008 | 13 084 zł |
Nikon Z6 II + ob. Z 24-120 mm f/4 S -kup taniej 800 zł z kodem NIKMEGA800 | 12 999 zł |
NIKON Z6 II + Nikkor Z 24-120 f/4 S- CENA UWZGLĘDNIA NATYCHMIASTOWY RABAT | 11 895 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nikon Z6 II
Ceny na Nikon Z6 II |
---|---|---|---|---|
Nikon Z6 II kit 24-70 | od 8 853 zł | 16 oferty | ||
Nikon Z6 II kit 24-120 | od 11 895 zł | 6 oferty | ||
Nikon Z6 II kit 24-200 | od 10 699 zł | 7 oferty | ||
Nikon Z6 II body | od 7 499 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →