Aparat fotograficzny Nikon Zf kit 24-70
Wideo 7Zdjęcia 11 |
Nikon Zf kit 24-70
Nikon 1, Z (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 25 MPix
Ogniskowa:24 - 70 mm
Przysłona obiektywu:f/4.0
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6048x4032 px
Zakres ISO:50-204800
Zdjęcia seryjne:14 kl./s
Wyświetlacz:3.2 '', dotykowy, obrotowy
Wi-Fi 802.11ac. Pełna ramka. Sterowanie za pomocą smartfona. 5-osiowa stabilizacja matrycy. Zwinny i wytrwały autofokus. Wysoka szybkostrzelność. Wizjer OLED. Dodatkowy ekran u góry. Obrotowy ekran dotykowy.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Dekodowanie i znakowanie serii NikonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Nikon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Zf kit 24-70
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon Zf kit 24-70
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NIKON Zf Objectif Z 24-70mm f/4 S VOA120K002 | 13 009 zł |
Nikon Z f Lens Kit (w/24-70 f/4 S) | 13 258 zł |
Aparat NIKON Z f Kit + Obiektyw 24-70 mm f/4 S | 13 000 zł |
Aparat NIKON Z f Kit + Obiektyw 24-70 mm f/4 S VOA120K002 | 13 000 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Nikon Zf
Ceny na Nikon Zf |
---|---|---|---|---|
Nikon Zf kit 24-70 | od 12 295 zł | 11 oferty | ||
Nikon Zf kit 40 | od 11 095 zł | 10 oferty | ||
Nikon Zf body | od 9 495 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →