Lampa błyskowa Godox Thinklite Mini TT350
Zdjęcia 4 |
Godox Thinklite Mini TT350 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Godox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Godox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Godox Thinklite Mini TT350
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Godox TT350S TTL lampa błyskowa Speedlite 24G Wireless 1 / 8000S HSS GN36 | 383 zł |
Godox TT350 N AF-A-GDOX-134 | 399 zł |
Godox TT350 speedlite dla Canon (w magazynie!) | 375 zł |
Lampa błyskowa Godox TT350 Speedlite dla Nikon | 315 zł |
Godox TT350 do Nikon | 375 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →