Statyw Velbon Videomate 638
Velbon Videomate 638 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Velbon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Velbon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Velbon Videomate 638
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Velbon Wideomate 638/F aluminiowy statyw trójnożny z głowicą PH-368 wysoko | 680 zł |
Velbon VIDEOMATE 638 - Tripod | 468 zł |
Velbon Videomate 638 AF-S-OTH-094 | 429 zł |
Statyw Velbon VIDEOMATE 638/F (Vel000134) | 440 zł |
Velbon Velbon Videomate 638 Statyw Black 16024-VEL | 447 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →