Aparat fotograficzny Nikon Z30 body
Wideo 27Zdjęcia 15 |
Malutki bezlusterkowiec wyposażony w matrycę APS-C o rozdzielczości 21 MP. Model jest pozycjonowany jako wygodne narzędzie dla twórców treści, niezależnie od tego, czy robi zdjęcia, czy nagrywa filmy. W gatunku reportażu korpus Nikona Z30 ma szybkostrzelność do 11 kl./s. System autofokusa aparatu jest hybrydowy - obejmuje 209 punktów ostrości. Użytkownik ma dostęp do funkcji ustawiania ostrości na oczy, twarze, a autofokus rozpoznaje również zwierzęta w kadrze.
Sekwencja wideo jest rejestrowana bezlusterkowcem w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli) z prędkością 30 kl./s. W przypadku elektronicznego odcinka kadrowanie obrazu wynosi około 1,3x. Ale w aparacie nie ma stabilizacji matrycy. Aby zaoszczędzić miejsce, w modelu brakuje również wizjera elektronicznego. Do budowy stelaża służy tu 3-calowy ekran dotykowy, montowany na obrotowym zawiasie. Aparat łączy się z gadżetami mobilnymi za pośrednictwem sieci bezprzewodowych Wi-Fi i Bluetooth. Wygodę trzymania aparatu w dłoni zapewnia wystający uchwyt akumulatora. W układzie korpusu bezlusterkowiec występuje bez obiektywu.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon Z30 body
Wszystkie ceny 9 →NIKON Z30 NU Z 30 | 3 466 zł |
Nikon Z 30 Body | 3 303 zł |
Aparat NIKON Z 30 Body Czarny | 3 199 zł |
Nikon Z30 body (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 399 zł |
Modyfikacje Nikon Z30
Ceny na Nikon Z30 |
---|---|---|---|---|
Nikon Z30 kit 12-28 | od 4 499 zł | 5 oferty | ||
Nikon Z30 kit 16-50 | od 3 110 zł | 25 oferty | ||
Nikon Z30 kit 18-140 | od 5 099 zł | 4 oferty | ||
Nikon Z30 body | od 2 659 zł | 9 oferty |