Фотоапарат Nikon Z30 kit 18-140 (AFNIK0058)
Відео 27Фото 15 |
Nikon Z30 kit 18-140
Nikon 1, Z (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 21 МПікс
Фокусна відстань:18 - 140 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5-5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:5568x3712 пікс
Діапазон ISO:100-204800
Серійна зйомка:11 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Wi-Fi 802.11ac. Керування зі смартфона. Висока скорострільність. Сенсорний поворотний екран. Пило- та вологозахист. Широкий динамічний діапазон. Запис 4К-відео без обмежень тривалості. Автофокус, що стежить по обличчях і очах.
Немає видошукача. Внутрішньокамерної стабілізації та виходу для підключення навушників.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Всі характеристики
Характеристики Z30 kit 18-140
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Z30 kit 18-140
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bezlusterkowiec Nikon Z 30 + NIKKOR Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR Czarny AF-N | 5 494 zł |
Nikon Z30 + 18-140 mm f/3.5-6.3 VR (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 5 199 zł |
Aparat Nikon Z30 + Nikkor Z DX 18-140mm f/3.5-6.3 VR | (w magazynie) | 5 199 zł |
Nikon Z30 + 18-140mm f/3.5-6.3 VR - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 5 099 zł |
Відеоогляди
Модификації Nikon Z30
Ціни на Nikon Z30 |
---|---|---|---|---|
Nikon Z30 kit 12-28 | від 4 499 zł | 4 пропозиції | ||
Nikon Z30 kit 16-50 | від 3 110 zł | 23 пропозиції | ||
Nikon Z30 kit 18-140 | від 5 099 zł | 4 пропозиції | ||
Nikon Z30 body | від 2 659 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →