Фотоапарат Nikon Z7 II kit 24-70
Відео 33Фото 44 |
Просунута бездзеркалка професійного класу обладнана повнокадровим датчиком зображення на 45.7 МП. Сенсор розміщується на рухомому стабілізуючому майданчику, що забезпечує роботу системи матричної стабілізації. Ключова відмінність другого покоління камери від попередньої моделі - робота під управлінням відразу двох процесорів Expeed 6. На практиці зв'язка з двох процесорів дарує більш високу швидкість обробки фотознімків і відеороликів, також вона краще проявляє себе при зйомці на високих ISO і покращує точність фокусування в умовах мізерної освітленості кадру.
Швидкість серійної фотозйомки на камеру становить 10 к/с, у буфер пам'яті при цьому міститься до 77 знімків у форматі RAW (12 біт). За фокусування Nikon Z7 II kit відповідає гібридна система автоматичного наведення на різкість із 493 точок контрастного та фазового типу. Під час відеозйомки підтримується автофокус по очах у реальному часі та розпізнавання тварин. Запис відео на камеру можливий у максимальній роздільній здатності 4К при 60 к/с. Для зберігання знятих матеріалів передбачається відразу два слоти: комбінований CFexpress/XQD і роз'єм під SD-картки UHS-II. На додаток камери увійшли OLED-видошукач високої чіткості, поворотний 3.2-дюймовий екран з сенсорним керуванням, адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi і Bluetooth для сполучення «по повітрю» з мобільними пристроями.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon Z7 II kit 24-70
Усі ціни 8 →Nikon Z7 II + ob. 24-70 mm f/4 S -kup taniej 1500 zł z kodem NIKMEGA1500 ( | 17 395 zł |
Aparat cyfrowy Nikon Z7 II + obiektyw Nikkor Z 24-70mm F4 | 18 499 zł |
Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4 - cena zawiera Natychmiastowy Ra | 14 399 zł |
Aparat Nikon Z7 II + 24-70mm f/4 S | (w magazynie) + voucher 200 zł na dru | 15 179 zł |
Nikon Z7 II + FTZ II (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 14 353 zł |
Модификації Nikon Z7 II
Ціни на Nikon Z7 II |
---|---|---|---|---|
Nikon Z7 II kit 24-70 | від 14 353 zł | 8 пропозицій | ||
Nikon Z7 II kit 24-120 | від 16 962 zł | 5 пропозицій | ||
Nikon Z7 II body | від 11 899 zł | 6 пропозицій |