Фотоапарат Nikon Z7 II kit 24-120
Відео 33Фото 44 |
Nikon Z7 II kit 24-120
Nikon 1, Z (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 46 МПікс
Фокусна відстань:24-120 мм
Світлосила об'єктива:f/4.0
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:8256x5504 пікс
Діапазон ISO:32-102400
Серійна зйомка:10 к/с
Екран:3.2 '', сенсорний, поворотний
Wi-Fi 802.11 ac. Повний кадр. Управління зі смартфона.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Всі характеристики
Характеристики Z7 II kit 24-120
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Z7 II kit 24-120
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nikon Z7 II + ob. Z 24-120 mm f/4 S -kup taniej 1500 zł z kodem NIKMEGA150 | 17 995 zł |
Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-120mm f/4 | wpisz kod NIKON1500 w koszyku | 17 399 zł |
Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S | 17 395 zł |
Aparat cyfrowy Nikon Z7 II + obiektyw Z 24-120mm f/4 S | 16 962 zł |
Aparat Nikon Z7 II + Nikkor Z 24-120 mm f/4 S + voucher 500 zł na produkty | 18 699 zł |
Відеоогляди
Модификації Nikon Z7 II
Ціни на Nikon Z7 II |
---|---|---|---|---|
Nikon Z7 II kit 24-70 | від 14 353 zł | 8 пропозицій | ||
Nikon Z7 II kit 24-120 | від 16 962 zł | 5 пропозицій | ||
Nikon Z7 II body | від 11 899 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →