Фотоапарат Nikon Z30 kit 12-28 (VOA110K005)
Відео 27Фото 15 |
Nikon Z30 kit 12-28
Nikon 1, Z (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 21 МПікс
Фокусна відстань:12 - 28 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5-5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:5568x3712 пікс
Діапазон ISO:100-204800
Серійна зйомка:11 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Wi-Fi 802.11ac. Керування зі смартфона. Висока скорострільність. Сенсорний поворотний екран. Пило- та вологозахист. Широкий динамічний діапазон. Запис 4К-відео без обмежень тривалості. Автофокус, що стежить по обличчях і очах.
Немає видошукача. Внутрішньокамерної стабілізації та виходу для підключення навушників.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Всі характеристики
Характеристики Z30 kit 12-28
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Z30 kit 12-28
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nikon Z 30 lens kit w/ 12-28 DX PZ | 4 683 zł |
Nikon Z30 + 12-28 mm f/3.5-5.6 PZ VR - Dostawa GRATIS! | 5 099 zł |
Nikon Z30 + Nikkor Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR DYSTRYBUCJA PL / WYSYŁKA G | 4 649 zł |
Aparat Nikon Z30 + Nikkor Z DX 12-28mm f/3.5-5.6 PZ VR | 4 699 zł |
Nikon Z30 + DX 12–28mm PZ VR - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zw | 4 499 zł |
Відеоогляди
Модификації Nikon Z30
Ціни на Nikon Z30 |
---|---|---|---|---|
Nikon Z30 kit 12-28 | від 4 499 zł | 5 пропозицій | ||
Nikon Z30 kit 16-50 | від 3 123 zł | 25 пропозицій | ||
Nikon Z30 kit 18-140 | від 5 099 zł | 4 пропозиції | ||
Nikon Z30 body | від 2 659 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →