Фотоапарат Nikon Zf kit 24-70
Відео 7Фото 11 |
Nikon Zf kit 24-70
Nikon 1, Z (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 25 МПікс
Фокусна відстань:24 - 70 мм
Світлосила об'єктива:f/4.0
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6048x4032 пікс
Діапазон ISO:50-204800
Серійна зйомка:14 к/с
Екран:3.2 '', сенсорний, поворотний
Wi-Fi 802.11 ac. Повний кадр. Управління зі смартфона. 5-осьова матрична стабілізація. Спритний і чіпкий автофокус. Висока скорострільність. OLED-видошукач. Допоміжний екранчик на верхньому торці. Поворотний сенсорний дисплей.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Всі характеристики
Характеристики Zf kit 24-70
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів NikonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Nikon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Zf kit 24-70
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
NIKON Zf Objectif Z 24-70mm f/4 S VOA120K002 | 13 009 zł |
Nikon Z f Lens Kit (w/24-70 f/4 S) | 13 258 zł |
Aparat NIKON Z f Kit + Obiektyw 24-70 mm f/4 S | 12 297 zł |
Aparat NIKON Z f Kit + Obiektyw 24-70 mm f/4 S VOA120K002 | 12 297 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nikon Zf
Ціни на Nikon Zf |
---|---|---|---|---|
Nikon Zf kit 24-70 | від 12 295 zł | 11 пропозицій | ||
Nikon Zf kit 40 | від 11 095 zł | 10 пропозицій | ||
Nikon Zf body | від 9 495 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →