Дзеркальний фотоапарат Nikon D850 kit 24-120
Відео 48Фото 10 |
Бажаний багатьма фотографами профі-інструмент з розряду дзеркалок-фулфреймів. На борту моделі знайшла притулок повнокадрова матриця високої роздільної здатності на 45.7 МП, позбавлена в конструкції атимуарного фільтра на догоду підвищення різкості знімків. Базовий нижній поріг її світлочутливості дорівнює ISO 64, верхня планка досягає 25600 одиниць ISO. Програмними засобами поріг чутливості підлягає розширення до ISO 204800.
При фотозйомці користувач може вибирати між трьома значеннями роздільної здатності кадру: 45.7, 25.6 або 11.4 МП. Скорострільність Nikon D850 kit в повному роздільній здатності досягає 7 к/с, в буфер при цьому поміщається понад п'ятдесяти 14-бітних RAW-файлів на карту пам'яті XQD). По частині відеоможливостей камері «підвезли» підтримку запису роликів в 4К зі всієї площини матриці.
Відеоряд у FullHD-роздільній здатності пишеться на дзеркалку із збільшеним фреймрейтом 120 к/с. Система автофокусування фотоапарата налічує 153 точки наводки на різкість, з них 99 — хрестоподібного типу. Зручностей у поводженні з камерою додають сенсорний екран 3.2-дюймової діагоналі на поворотному шарнірі, підсвічування кнопок, бездротові комунікації Wi-Fi і NFC. Корпус моделі з магнієвого сплаву надійно захищений від пилу і вологи. У ролі кітового об'єктива до дзеркалці найчастіше йде універсального поля ягода з набором фокусних відстаней 24-120 мм
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon D850 kit 24-120
Nikon D850 pełnoklatkowa cyfrowa lustrzanka cyfrowa z AF-S 24-120 mm 14G E | 14 611 zł |
Nikon D850 + ob. Nikkor 24-120 mm f/4G ED VR (w magazynie!) - Dostawa GRAT | 16 659 zł |
Lustrzanka Nikon D850 + Nikkor AF-S 24-120mm f/4G ED VR | - Raty , Darmowa | 15 499 zł |
Lustrzanka Nikon D850 + obiektyw Nikon Nikkor AF-S 24-120 mm f/4G ED VR + | 13 692 zł |
Nikon D850 + 24-120mm 4G ED VR | 16 379 zł |
Модификації Nikon D850
Ціни на Nikon D850 |
---|---|---|---|---|
Nikon D850 kit 24-120 | від 13 692 zł | 5 пропозицій | ||
Nikon D850 body | від 11 393 zł | 8 пропозицій |