Aparat fotograficzny Nikon Z fc body (VOA090AE)
Wideo 25Zdjęcia 12 |
Aparat bezlusterkowy o wyglądzie w duchu kamer filmowych wywodzący się z lat 80-tych ubiegłego wieku. Wzorem dla niej stał się film SLR Nikon FM2, który po raz pierwszy zjechał z taśm montażowych japońskiego producenta sprzętu fotograficznego w 1982 roku. Model dziedziczy charakterystyczny okrągły kształt okularu wizjera, design pokręteł sterujących oraz logo ówczesnej próbki. Wewnątrz korpusu Nikon Z fc znajduje się nowoczesna matryca 20MP APS-C.
Współpracuje z nim procesor Expeed 6. Aparat demonstruje szybkość fotografii ciągłej 11 kl./s, ustala zakres światłoczułości od 100 do 51200 jednostek ISO, nagrywa wideo 4K z całej płaszczyzny przetwornika obrazu z szybkością klatek 30 kl./s. Model wykorzystuje 209-punktowy system AF z ogniskowaniem na twarzach i oczach ludzi podczas zdjęć i filmów. W górnej części korpusu bezlusterkowego znajdują się pokrętła ISO, czasu otwarcia migawki i kompensacji ekspozycji. Godną uwagi atrakcją jest mini-ekran do wyświetlania aktualnej wartości przysłony. Główny wyświetlacz kamery jest zamontowany na obrotowym przegubie i oferuje wygodne sterowanie dotykowe. Po obróceniu ekranu aparat automatycznie przechodzi w tryb autoportretu. Jedno ładowanie akumulatora EN-EL25 wystarcza na około 300 zdjęć.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon Z fc body
Wszystkie ceny 17 →Nikon Z Fc Z fc Aparat Czarny | 4 949 zł |
Bezlusterkowiec Nikon Z fc + NIKKOR Z DX 16-50 f/3.5-6.3 VR Srebrny AF-NIK | 5 145 zł |
Nikon Z fc (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 4 499 zł |
Aparat NIKON Z fc Body VOA090AE | 4 249 zł |
Aparat Nikon Aparat cyfrowy Nikon Z fc + ob. 28 mm f/2.8 | 4 883 zł |
Modyfikacje Nikon Z fc
Ceny na Nikon Z fc |
---|---|---|---|---|
Nikon Z fc kit 16-50 | od 5 353 zł | 7 oferty | ||
Nikon Z fc kit 28 | od 6 353 zł | 1 oferta | ||
Nikon Z fc body | od 4 231 zł | 17 oferty |