Aparat fotograficzny Sony a7C II kit 28-60
Wideo 3Zdjęcia 39 |
Sony a7C II kit 28-60
28-60 mmbody
Alpha (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 33 MPix
Ogniskowa:28 - 60 mm
Przysłona obiektywu:f/4.0 - f/5.6
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:7008x4672 px
Zakres ISO:100-51200
Zdjęcia seryjne:10 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne a7C II kit 28-60
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony a7C II kit 28-60
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony Alpha 7CII Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy kompaktowy 33 MP autofo | 10 567 zł |
Sony A7C II+ 28-60 mm f/4-5.6 srebrne - Dostawa GRATIS! | 12 499 zł |
SONY A7C II czarny + FE 28-60MM F4-5.6 Raty 0 | 11 499 zł |
Aparat cyfrowy Sony Alpha A7C II + 28-60 mm Czarny | 11 935 zł |
Sony A7C II Srebrny (ILCE-7CM2S) (body) « karta prezentowa na CEWE Fotoksi | 10 799 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony a7C II
Ceny na Sony a7C II |
---|---|---|---|---|
Sony a7C II kit 28-60 | od 10 004 zł | 9 oferty | ||
Sony a7C II body | od 9 499 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →