Aparat fotograficzny Sony A7 III kit 24-105
Wideo 46Zdjęcia 11 |
Sony A7 III kit 24-105
Alpha (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 24.3 MPix
Ogniskowa:24 - 105 mm
Przysłona obiektywu:f/4.0
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-204800
Zdjęcia seryjne:10 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Filmowanie w rozdzielczości 4K z maksymalnym bitratem 120 Mbit/s.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne A7 III kit 24-105
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony A7 III kit 24-105
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony A7 Mark III Kompaktowy Aparat Fotograficzny Czarny 24-105 mm ILCE7M3G | 11 019 zł |
Sony A7 III + 24-105 mm f/4.0 (ILCE-7M3GBDI) (w magazynie!) - Dostawa GRAT | 12 985 zł |
Aparat SONY Alpha A7 III Czarny + Obiektyw 24-105 f/4.0 OOS ILCE7M3GBDI.EU | 12 114 zł |
Aparat cyfrowy Sony A7 III Body + obiektyw Sony FE 100 mm f/2.8 STF GM OSS | 12 799 zł |
Bezlusterkowiec Sony A7III + Sony 24-105mm f/4 G - CASHBACK 2000zł - Raty | 12 980 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony A7 III
Ceny na Sony A7 III |
---|---|---|---|---|
Sony A7 III kit 24-105 | od 11 019 zł | 8 oferty | ||
Sony A7 III kit 28-70 | od 7 999 zł | 16 oferty | ||
Sony A7 III body | od 6 490 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →