Aparat fotograficzny Olympus OM-1 II body
Zdjęcia 19 |
Olympus OM-1 II body
bodykit
E, PEN-F, OM (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:4/3" (17.3х13 mm), 20 MPix
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:5184x3888 px
Zakres ISO:80-25600
Zdjęcia seryjne:10 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Brak wbudowanej lampy błyskowej.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne OM-1 II body
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus OM-1 II body
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aparat OLYMPUS OM-1 II Body Czarny | 10 440 zł |
Aparat OLYMPUS OM-1 II Body Czarny V210040BE000 | 10 989 zł |
OM System OM-1 II body (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 10 990 zł |
OM System OM-1 II body (czarny) « karta prezentowa na CEWE Fotoksiążkę o w | 10 990 zł |
Modyfikacje Olympus OM-1 II
Ceny na Olympus OM-1 II |
---|---|---|---|---|
Olympus OM-1 II body | od 10 440 zł | 5 oferty | ||
Olympus OM-1 II kit | od 10 990 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →