Aparat fotograficzny Sony A6700 kit 16-50
Wideo 15Zdjęcia 56 |
Sony A6700 kit 16-50
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 26 MPix
Ogniskowa:16 - 50 mm
Przysłona obiektywu:f/3.5 - f/5.6
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6192x4128 px
Zakres ISO:50-102400
Zdjęcia seryjne:11 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne A6700 kit 16-50
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony A6700 kit 16-50
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony 6700 ILCE6700LBCEC Aparat Cyfrowy Czarny 26 MP ILCE6700LB.CEC | 6 899 zł |
Sony A6700 + 16-50 mm f/3.5-5.6 (ILCE6700LB.CEC) 1200 zł rabatu na wybrany | 7 695 zł |
Bezlusterkowiec Sony A6700 + 16-50mm f/3.5-5.6 - Rabat 500zł na akcesoria | 8 075 zł |
Aparat cyfrowy Sony Alpha 6700 + 16-50 mm OSS Czarny | 7 499 zł |
Aparat cyfrowy Sony A6700 + obiektyw 16-50mm - ILCE-6700L | (w magazynie) | 8 079 zł |
Sony A6700 (ILCE-6700) z ob. 16-50mm f/3.5-5.6 PZ OSS « karta prezentowa n | 8 085 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony A6700
Ceny na Sony A6700 |
---|---|---|---|---|
Sony A6700 kit 16-50 | od 6 899 zł | 6 oferty | ||
Sony A6700 kit 18-135 | od 8 233 zł | 6 oferty | ||
Sony A6700 body | od 6 749 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →