Aparat fotograficzny Olympus OM-5 kit 12-45
Wideo 24Zdjęcia 27 |
Olympus OM-5 kit 12-45
E, PEN-F, OM (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:4/3" (17.3х13 mm), 20 MPix
Ogniskowa:12 - 45 mm
Przysłona obiektywu:f/4.0
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:5184x3888 px
Zakres ISO:64-25600
Zdjęcia seryjne:30 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne OM-5 kit 12-45
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olympus OM-5 kit 12-45
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aparat OLYMPUS OM-5 Srebrny+ Obiektyw 14-150 mm f/4-5.6 Pro Kit | 8 100 zł |
OM System OM-5 + 14-150 mm srebrny - Dostawa GRATIS! | 6 995 zł |
Aparat OLYMPUS OM-5 Srebrny+ Obiektyw 14-150 mm f/4-5.6 Pro Kit V210021SE0 | 8 100 zł |
Bezlusterkowiec OM System OM-5 + 14-150mm f/4-5.6 II (srebrny) - Raty , Da | 6 999 zł |
pokaż 14 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Olympus OM-5
Ceny na Olympus OM-5 |
---|---|---|---|---|
Olympus OM-5 kit 12-45 | od 6 495 zł | 19 oferty | ||
Olympus OM-5 kit 14-150 | od 6 495 zł | 7 oferty | ||
Olympus OM-5 body | od 5 379 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →