Kamera lustrzana Canon EOS 2000D kit 18-55 + 75-300
Wideo 19Zdjęcia 14 |
Canon EOS 2000D kit 18-55 + 75-300
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 24 MPix
Wideo:Full HD (1080p)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-12800
Zdjęcia seryjne:3 kl./s
Wyświetlacz:3 ''
W różnych regionach używana jest inna nazwa: EOS Rebel T7 w USA, EOS 1500D w Chinach, EOS 2000D w innych krajach.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS 2000D kit 18-55 + 75-300
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon EOS 2000D kit 18-55 + 75-300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lustrzanka Canon EOS 2000D + obiektyw EF-S 18-55mm IS II + obiektyw EF 75- | 3 299 zł |
Lustrzanka Canon EOS 2000D EF/EF-S 18-55 mm F/3.5-5.6 II IS | 3 540 zł |
Canon EOS 2000D + obiektyw EF-S 18-55mm IS II + obiektyw EF 75-300mm III | 3 481 zł |
CANON EOS 2000D + 18-55 DC III + 75-300 III Raty 0 | 3 499 zł |
Aparat cyfrowy Canon EOS 2000D + 18-55 IS II + 75-300 (2728C017AA) Czarny | 4 016 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS 2000D
Ceny na Canon EOS 2000D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 2000D kit 18-55 + 75-300 | od 3 299 zł | 5 oferty | ||
Canon EOS 2000D kit 18-55 | od 1 825 zł | 41 oferta | ||
Canon EOS 2000D kit 50 | od 2 699 zł | 2 oferty | ||
Canon EOS 2000D body | od 1 549 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →