Aparat fotograficzny Kodak FZ55
Wideo 6Zdjęcia 39 |
Kodak FZ55
Matryca:1/2.3", 16.35 MPix
Ogniskowa:28 - 140 mm
Przysłona obiektywu:f/3.9 - f/6.3
Rozdzielczość zdjęcia:4608x3456 px
Zakres ISO:80 - 3200
Wyświetlacz:2.7 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FZ55
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak FZ55
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aparat cyfrowy Kodak FZ55 FZ55-RD | 828 zł |
Aparat KODAK FZ55 Czarny | 630 zł |
Aparat cyfrowy Kodak FZ55 niebieski | 698 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →