Aparat fotograficzny Kodak WPZ2
Wideo 6Zdjęcia 8 |
Kodak WPZ2
Matryca:1/2.3", 16.35 MPix
Ogniskowa:27 - 108 mm
Przysłona obiektywu:f/3.0 - f/6.6
Wideo:Full HD (1080p)
Rozdzielczość zdjęcia:4608x3456 px
Zakres ISO:80 - 1600
Wyświetlacz:2.7 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne WPZ2
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kodak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kodak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kodak WPZ2
Wszystkie ceny 37 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kodak PIXPRO WPZ2 wytrzymały aparat 16 MP 4 x zoom 27 LCD FHD Wtprf 15 m | 728 zł |
KODAK Aparat cyfrowy KODAK Pixpro WPZ2 Żółty | 797 zł |
KODAK PIXPRO WPZ2 - White | 871 zł |
Kompakt Kodak WPZ2 waterproof czerwony AF-KOD-0073 | 999 zł |
Aparat KODAK WPZ2 Niebieski | 910 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →