Фотоапарат Kodak AZ405
Відео 5Фото 11 |
Kodak AZ405
Матриця:1/2.3", 20.68 МПікс
Фокусна відстань:24 - 960 мм
Світлосила об'єктива:f/3.0 - f/6.8
Розмір знімка:5184x3888 пікс
Діапазон ISO:80 - 3200
Екран:3 ''
Всі характеристики
Характеристики AZ405
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kodak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kodak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kodak AZ405
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
KODAK Pixpro Astro Zoom AZ405 - aparat cyfrowy mostowy zoom X40 szeroki ką | 972 zł |
KODAK Aparat cyfrowy KODAK Pixpro AZ405 Biały | 997 zł |
KODAK Astro Zoom AZ405 White | 995 zł |
Kompakt Kodak AZ405 czerwony AF-KOD-0090 | 1 077 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ405RD Czerwony | 1 077 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →