Aparat fotograficzny Canon EOS R8 body (5803C019)
Wideo 7Zdjęcia 20 |
Kompaktowy aparat bezlusterkowy z pełnoklatkową matrycą 24,2 MP. Model jest pozycjonowany jako uniwersalne narzędzie do robienia zdjęć i nagrywania filmów. Aparat jest zasilany przez wydajny procesor obrazu DIGIC X. Model posiada zaawansowany system autofokusa Dual Pixel CMOS AF II z rozpoznawaniem obiektów opartym na sztucznej inteligencji. Bezlusterkowy autofokus skupia się na oczach i twarzach ludzi, pyskach zwierząt, samochodów itp.
Ponadto minimalny czas ustawiania ostrości deklarowany jest na poziomie 0.03 sek. Podczas fotografowania z mechaniczną migawką korpus Canona EOS R8 rozwija szybkostrzelność do 6 kl./s - czas trwania zdjęć seryjnych w każdym z formatów to ponad 1000 klatek. Migawka elektroniczna pozwala zwiększyć szybkość zdjęć seryjnych do 40 kl./s, ale bufor pamięci aparatu zapełnia się w zaledwie 2-3 sekundy.
Wyniki fotografowania są zapisywane na karcie SD UHS-II. Nagrywanie wideo na kamerze odbywa się w maksymalnej rozdzielczości 4K przy 60 kl./s. Model obsługuje nagrywanie w Log 3 10-bit z podpróbkowaniem 4:2:2, dostępne jest również nagrywanie w HDR PQ i HDR. Jedyne, czego brakuje bezlusterkowcom, to matrycowy system stabilizacji obrazu. Reszta aparatu jest uzbrojona „po zęby” we wszystko, czego potrzebujesz.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS R8 body
Wszystkie ceny 12 →CANON EOS R8 nu 5803C003 | 6 198 zł |
CANON Aparat CANON EOS R8 Body Czarny | 6 199 zł |
Canon EOS R8 Body | 7 999 zł |
Aparat CANON EOS R8 Body Czarny | 6 198 zł |
Aparat CANON EOS R8 Body Czarny | 6 198 zł |
Modyfikacje Canon EOS R8
Ceny na Canon EOS R8 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R8 kit 24-50 | od 6 850 zł | 21 oferta | ||
Canon EOS R8 kit 35 | od 7 999 zł | 1 oferta | ||
Canon EOS R8 body | od 6 198 zł | 12 oferty |