Aparat fotograficzny Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210
Wideo 3Zdjęcia 14 |
Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210
18-45 + 55-210 mm18-45 mm
EOS (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:APS-C (22.3x14.9 mm), 24 MPix
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-25600
Zdjęcia seryjne:6.5 kl./s
Wyświetlacz:3 ''
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS R100 kit 18-45 + 55-210
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon EOS R100 RF-S 18-45mm F45-63 IS STM RF-S 55-210mm F5-71 IS STM 241MP | 3 634 zł |
CANON Aparat CANON EOS R100 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM 55-210MM F5-7.1 | 3 299 zł |
Canon EOS R100 + RF-S 18-45MM IS STM + RF-S 55-210MM F5-7.1 IS STM | 3 799 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS R100 + obiektyw RF-S 18-45mm IS STM + obiektyw R | 3 599 zł |
Aparat CANON EOS R100 + Obiektyw RFS 18-45mm S EU26 + Obiektyw RFS 55-210m | 2 998 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS R100
Ceny na Canon EOS R100 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R100 kit 18-45 + 55-210 | od 2 998 zł | 10 oferty | ||
Canon EOS R100 kit 18-45 | od 1 595 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →