Aparat fotograficzny Canon EOS RP kit 24-105
Wideo 32Zdjęcia 13 |
„Ludowa” pełna klatka według firmy Canon to kompaktowy i lekki aparat bezlusterkowy z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu 26,2 Mpx. Czujnik aparatu pracuje w natywnym zakresie ISO 100-40000. Korzystając z metod programowych, możliwe jest „podniesienie” światłoczułości do wartości 102400 jednostek ISO. Model wykonuje zdjęcia seryjne z prędkością 4 kl./s ze śledzeniem ostrości i 5 kl./s z ogniskowaniem na pierwszej klatce.
Czujniki zaawansowanego systemu automatycznego ustawiania ostrości Dual Pixel AF pokrywają 100% kadru w poziomie i około 88% obszaru obrazu w płaszczyźnie pionowej. W arsenale Canon EOS RP jest ich 4779. Wideo nagrywane jest na aparacie w maksymalnej rozdzielczości 4K przy 25 kl./s z przepływnością 120 Mb/s i kodekiem h.264. Mnożnik ogniskowej wynosi 1,6x. Brak matrycowego systemu stabilizacji obrazu w bezlusterkowcu.
Wyświetlacz modelu jest wrażliwy na dotyk i obracany wzdłuż wszystkich osi. Aparat ma również 0,39-calowy wizjer OLED. W przypadku urządzeń mobilnych z zewnątrz aparat utrzymuje kontakt bezprzewodowo dzięki wbudowanym modułom Bluetooth i Wi-Fi. Pod względem autonomii aparat wykazuje skromne wyniki - 250 zdjęć na jednym ładowaniu akumulatora zgodnie ze standardami CIPA. W tej konfiguracji bezlusterkowiec jest wyposażony w obiektyw zmiennoogniskowy z uniwersalnym zestawem ogniskowych 24-105 mm i stałym maksymalnym otworem przysłony f/4.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS RP kit 24-105
Wszystkie ceny 12 →Canon EOS RP aparat systemowy z obiektywem RF 24 105 mm F4 71 IS STM bezlu | 4 598 zł |
CANON Aparat CANON EOS RP + RF 24-105 mm F4-7.1 IS STM Czarny | 4 939 zł |
Aparat CANON EOS RP + Obiektyw RF 24-105 mm f/4-7.1 IS STM | 4 598 zł |
Bezlusterkowiec Canon EOS RP + RF 24-105mm F4-7.1 IS STM AF-CAN-0118 | 4 899 zł |
Aparat CANON EOS RP + Obiektyw RF 24-105 mm f/4-7.1 IS STM | 4 598 zł |
Modyfikacje Canon EOS RP
Ceny na Canon EOS RP |
---|---|---|---|---|
Canon EOS RP kit 16 | od 5 448 zł | 1 oferta | ||
Canon EOS RP kit 24-105 | od 4 598 zł | 12 oferty | ||
Canon EOS RP kit 70-200 | od 12 194 zł | 3 oferty | ||
Canon EOS RP kit 85 | od 6 748 zł | 1 oferta | ||
Canon EOS RP body | od 3 493 zł | 18 oferty |