Statyw Velbon EX-530
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Velbon EX-530 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Velbon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Velbon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Velbon EX-530
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Velbon Statyw do Aparatu EX-530 do Serii EX Czarny 59 x 1199 x 1199 cm V30 | 413 zł |
Velbon EX Series EX-530 | 287 zł |
Tripod Velbon statyw EX-530 AF-S-VEL-011 | 269 zł |
Statyw Velbon EX-530 (V30140) | 248 zł |
Velbon EX-530/F aluminiowy statyw z 3-kierunkową głowicą patelni maks nośn | 391 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →