Monopod Velbon Exup-300
Velbon Exup-300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Velbon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Velbon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Velbon Exup-300
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Velbon EXUP-300 - monopody do aparatu czarny 1/4" V40930 | 224 zł |
Monopod Velbon EXUP-300 AF-S-VEL-096 | 100 zł |
Monopod Velbon EX UP 300 (V40930) | 194 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →