Kamera lustrzana Canon EOS 90D kit 18-55
Wideo 24Zdjęcia 8 |
Zaawansowany aparat z ligi lustrzanek firmy Canona, „na czele” którego umieszczono matrycę APS-C o wysokiej rozdzielczości 32,5 Mpx. Przetwarzanie obrazu w aparacie napędzane jest przez wysokowydajny procesor DIGIC 8. Pakiet ten zapewnia niezawodne działanie aparatu w całym zakresie ISO (od 100 do 25600 jednostek), dużą prędkość robienia zdjęć seryjnych (10 kl./s) oraz szybką ogólną responsywność lustrzanki cyfrowej.
Tradycyjny system autofokusa wbudowany w Canon EOS 90D kit ma 45 czujników krzyżowych. W trybie LiveView (tj. przez 3-calowy ekran z tyłu) model w praktyce opiera się na zastrzeżonym ustawieniu ostrości Dual Pixel CMOS AF, który ma 5481 punktów ostrości bezpośrednio na płaszczyźnie matrycy. Aby wygodniej sterować parametrami fotografowania, w górnej części korpusu aparatu umieszczono monochromatyczny wyświetlacz informacyjny.
Wideo 4K jest rejestrowane przez aparat z całego pola przetwornika obrazu. Aparat jest chroniony przed kurzem i zachlapaniem i „żyje” na jednym ładowaniu standardowego akumulatora aż do zrobienia ponad 1300 zdjęć. Jako obiektyw kitowy dla „szkieletu” lustrzanki cyfrowej służy jeden ze stabilizowanych obiektywów zmiennoogniskowych do wyboru: 18-55 mm f/3,5-5,6 lub 18-135 mm f/3,5-5,6.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS 90D kit 18-55
Wszystkie ceny 14 →Aparat CANON EOS 90D + Obiektyw EF-S 18-135 mm IS USM | 7 500 zł |
Aparat CANON EOS 90D + Obiektyw EF-S 18-135 mm IS USM | 7 500 zł |
Canon EOS 90D + 18-135 mm f/3.5-5.6 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 6 299 zł |
Aparat CANON EOS 90D + Obiektyw EF-S 18-135 mm IS USM 3616C017 | 6 299 zł |
Aparat CANON EOS 90D + EF-S 18-55 mm IS STM | 5 139 zł |
Modyfikacje Canon EOS 90D
Ceny na Canon EOS 90D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 90D kit 18-55 | od 5 139 zł | 16 oferty | ||
Canon EOS 90D body | od 4 468 zł | 15 oferty |