Kamera lustrzana Canon EOS 2000D kit 50
Wideo 19Zdjęcia 14 |
Canon EOS 2000D kit 50
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 24 MPix
Ogniskowa:50 mm
Przysłona obiektywu:f/1.8
Wideo:Full HD (1080p)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-12800
Zdjęcia seryjne:3 kl./s
Wyświetlacz:3 ''
Intuicyjny interfejs z wieloma wskazówkami. Moduły bezprzewodowe Wi-Fi i NFC.
W różnych regionach używana jest inna nazwa: EOS Rebel T7 w USA, EOS 1500D w Chinach, EOS 2000D w innych krajach.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS 2000D kit 50
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS 2000D
Ceny na Canon EOS 2000D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 2000D kit 18-55 + 75-300 | od 3 299 zł | 5 oferty | ||
Canon EOS 2000D kit 18-55 | od 1 825 zł | 41 oferta | ||
Canon EOS 2000D kit 50 | od 2 699 zł | 2 oferty | ||
Canon EOS 2000D body | od 1 549 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →