Aparat fotograficzny Panasonic DMC-G80 kit 12-60
Wideo 19Zdjęcia 14 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic DMC-G80 kit 12-60
Wszystkie ceny 11 →Panasonic Lumix Kamera Cyfrowa Bez Lusterek z 4K Wideo Czarny 16 MP DMC-G8 | 2 640 zł |
Panasonic DMC-G80M Lumix bezlusterkowy aparat cyfrowy + obiektyw H-FS12060 | 2 849 zł |
Aparat PANASONIC DMC-G80MEG-K + Obiektyw 12-60mm | 3 850 zł |
Panasonic LUMIX DMC-G80 + ob. 12-60 czarny - Dostawa GRATIS! | 2 999 zł |
Bezlusterkowy aparat, który bardziej przypomina lustrzankę cyfrową. Tak można scharakteryzować Panasonic Lumix DMC-G85 (w niektórych regionach model jest oznaczony indeksem G80), wydany w celu zastąpienia jednej z najtańszych wariantów nagrywania wysokiej jakości wideo 4K w obliczu Panasonic Lumix DMC-G7.
Stabilizacja matrycy
Zwiększone wymiary korpusu aparatu przyczyniły się do umieszczenia na nim szeregu programowalnych klawiszy i mocniejszego trzymania w dłoni. Model jest bardziej nastawiony na nagrywanie wideo, na co subtelnie wskazuje obecność w jego konstrukcji 5-osiowego systemu stabilizacji obrazu matrycy, który kompensuje drgania kamery we wszystkich płaszczyznach(w górę i w dół, lewo-prawo i wokół własnej osi). Korzystanie ze stabilizatora pozwala w większości przypadków obejść się bez statywu podczas nagrywania.
Wideografia
Kamera zapisuje filmy we wszystkich głównych formatach: od HD (1280x720 pikseli przy 60 kl./s) do 4K (3840x2160 pikseli przy 30 kl./s i 100 Mb/s bitrate). Ale w przypadku poważnych filmów wideo w jego konstrukcji brakuje portu słuchawkowego. Wejście audio dla mikrofonu jest tradycyjnie obecne.
Skup się na post
Jednym z „bajerów” aparatu jest funkcja post-focusing obrazu - możliwość wyboru pola ostrości pozwala na skupienie się na obiekcie już po fakcie. Określony obszar jest wybierany przez dotknięcie obrotowego wyświetlacza dotykowego o rozdzielczości 720x480 pikseli. Możesz także patrzeć w trakcie nagrywania za pomocą elektronicznego wizjera, który obejmuje 100% przyszłego kadru i ma powiększenie 0,74x (w porównaniu do 0,7x dla swojego poprzednika).
Zestaw plusów
Lista pozytywnych aspektów aparatu byłaby niekompletna, gdyby nie wspomnieć o zabezpieczeniu przed kurzem i wilgocią etui, które przesunęło się na boczną krawędź gniazda karty pamięci, co otwiera dostęp do wymiany pendrive'a podczas nagrywania ze statywu oraz szerokiej flocie wymiennej optyki do systemu Mikro 4/3. Dzięki takiemu zestawowi zalet aparat stanie się wiernym pomocnikiem w realizacji twórczego potencjału fanów fotografii i wideo.
Modyfikacje Panasonic DMC-G80
Ceny na Panasonic DMC-G80 |
---|---|---|---|---|
Panasonic DMC-G80 kit 12-60 | od 2 583 zł | 11 oferty | ||
Panasonic DMC-G80 kit 14-140 | od 4 166 zł | 4 oferty | ||
Panasonic DMC-G80 body | od 1 699 zł | 2 oferty |