Aparat fotograficzny Canon EOS R5 kit 50
Wideo 35Zdjęcia 9 |
Canon EOS R5 kit 50
EOS (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDpowyżej 4KRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 45 MPix
Ogniskowa:50 mm
Przysłona obiektywu:f/1.8
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K), powyżej 4K
Rozdzielczość zdjęcia:8192x5464 px
Zakres ISO:50-102400
Zdjęcia seryjne:20 kl./s
Wyświetlacz:3.2 '', dotykowy, obrotowy
stabilizacja 5-osiowa z przesunięciem matrycy. Autofokus Dual Pixel z funkcją śledzenia zwierząt, twarzy osoby lub jej oczu. Nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K + możliwość nagrywania wideo w formacie RAW (30 kl./s lub 120 kl./s w rozdzielczości 4K).
Maksymalna prędkość nagrywania jest dostępna tylko dla pamięci wewnętrznej aparatu, natomiast nagrywanie w pamięci zewnętrznej wynosi do 60 kl./s w rozdzielczości 4K.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów CanonW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Canon.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne EOS R5 kit 50
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Canon EOS R5
Ceny na Canon EOS R5 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R5 kit 24-105 | od 14 099 zł | 8 oferty | ||
Canon EOS R5 kit 50 | od 15 848 zł | 1 oferta | ||
Canon EOS R5 body | od 13 489 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →