Aparat fotograficzny Sony A7 II body
Wideo 25Zdjęcia 8 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony A7 II body
Wszystkie ceny 6 →Sony Alpha 7 II Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy 243 megapiksela system | 3 797 zł |
SONY Aparat SONY Alpha ILCE-7M2 Body Czarny | 5 199 zł |
Sony a7 II (Alpha 7 II) ILCE-7M2 | 4 276 zł |
Sony Alpha ILCE-7 Mark II - korpus AF-SON-511 | 4 999 zł |
Aparat Sony Alpha A7 II | 5 060 zł |
Aparat cyfrowy SONY A7II body ILCE7M2B | 3 755 zł |
Wszystkie trzy drugie wersje pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony przyciągają rolę flagowców: modeli A7 II, A7R II i A7S II. Najbardziej przystępną cenowo opcją spośród tych trzech jest pierwszy model.
Podwójna stabilizacja
Sony A7 II był debiutanckim aparatem pełnoklatkowym wyposażonym w 5-osiowy(góra-dół, prawa-lewa, wzdłuż osi) matrycowy stabilizator obrazu. Tylko aparaty z tej samej serii mogą konkurować z modelem pod tym względem. Stab pozwala wygrać do 4-5 przystanków ekspozycji. Te. trudniej było uzyskać rozmycie obrazu podczas nagrywania przy długich czasach naświetlania rękami. Dodatkowo stabilizacja za pomocą optyki nigdzie nie poszła (jeśli na pokładzie jest wbudowany stabilizator). Tak naprawdę mamy do czynienia z podwójną stabilizacją obrazu - zarówno przez matrycę, jak i przez obiektyw.
Ścisłość
Ponieważ Sony Alpha A7 II jest aparatem bezlusterkowym, jest prawie dwa razy jaśniejszy niż jego bezlusterkowce. W związku z tym jego wymiary są mniejsze. Ale nie ze szkodą dla ergonomii - elementy sterujące na „korpusie” aparatu są rozmieszczone przemyślnie i sensownie. Wygodę w procesie filmowania dodaje pochylony ekran, na którym jest dobrze widoczny z dolnego i górnego kąta. Nie jest niedotykowy, więc będziesz musiał ustawić punkt ostrości za pomocą klawiszy. Nawiasem mówiąc, model wyposażono w autofokus 4D ze 117 fazowymi czujnikami ostrości umieszczonymi bezpośrednio na matrycy. System ogniskowania nie rozmazuje się nawet w ciemności.
Park optyki
W systemach Sony Alpha jest tylko jedno rozczarowanie - nierozwinięta flota optyki. Oczywiście jest to kwestia czasu, a w najbliższej przyszłości różnorodność obiektywów wzrośnie. Na razie musisz być zadowolony z tego, co masz, lub korzystać z optyki systemów innych firm zainstalowanych za pośrednictwem adaptera. Poza tym w takim stanie rzeczy nadal istnieje: nawet najstarszy obiektyw manualny zostanie ustabilizowany.
Saldo
Aparat stanie się wiernym towarzyszem pejzażysty lub miłośnika architektury. Do celów raportowania jest mniej odpowiedni - nie ułatwia tego ogólna responsywność i krótki czas pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Model ten jest również jedną z najbardziej zrównoważonych wariantów na rynku pod względem stosunku ceny do jakości.
Modyfikacje Sony A7 II
Ceny na Sony A7 II |
---|---|---|---|---|
Sony A7 II kit 28-70 | od 4 176 zł | 7 oferty | ||
Sony A7 II body | od 3 755 zł | 6 oferty |