Kamera lustrzana Canon EOS 850D kit 18-55
Wideo 12Zdjęcia 14 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Kup Canon EOS 850D kit 18-55
Wszystkie ceny 6 →kamera Aparat Kompaktowa lustrzanka cyfrowa EOS 850D Fotografica Profesion | 9 147 zł |
Lustrzanka Canon EOS 850D EF/EF-S 18-55 mm F/4-5.6 IS STM | 3 893 zł |
CANON EOS 850D + EF-S 18-55 mm f/4-5.6 IS STM | 4 299 zł |
Lustrzanka Canon EOS 850D + EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM | (w magazynie) | 5 449 zł |
Canon EOS 850D z ob. 18-55mm » cena Promocyjna« karta prezentowa na CEWE F | 3 999 zł |
Canon EOS 850D+ EF-S 18-55mm F4-5.6 IS STM - darmowy odbiór w 22 miastach | 3 999 zł |
Wraz z masową ekspansją aparatów bezlusterkowych przyszłość lustrzanek cyfrowych wygląda na mroczną. Jednak mastodonci na rynku aparatów fotograficznych nie zgadzają się z tym stwierdzeniem i nadal rozwijają linię lustrzanek jednoobiektywowych. Jednym z nowych produktów na rok 2020 jest lustrzanka cyfrowa Canon EOS 850D dla początkujących.
Wzór do naśladowania
Wzorem do stworzenia modelu był aparat Canon EOS 800D. Recenzowana próbka otrzymała podobny czujnik obrazu o rozdzielczości 24,1 Mpx, system autofokusa składający się z 45 czujników w kształcie krzyża, a także technologię Dual Pixel CMOS AF do płynnego ustawiania ostrości podczas nagrywania wideo i obserwacji w trybie LiveView. Nawiasem mówiąc, komponując kadr zgodnie z danymi 3-calowego ekranu dotykowego, lustrzanka cyfrowa rozwija szybkostrzelność 7,5 kl./s, podczas gdy przy użyciu wizjera optycznego - 7 kl./s.
Interfejs do nauki
Edukacyjny interfejs menu aparatu pozwoli początkującemu fotografowi z większą pewnością kroczyć ciernistą ścieżką świata fotografii. Wyświetlacz na przegubie obrotowym pomoże Ci spojrzeć na zwykłe kąty pod różnymi kątami. Wśród innowacji w aparacie znajdują się funkcje wykrywania twarzy i autofokusa oka.
Ciekawe możliwości
Sekwencja wideo jest nagrywana w kamerze w rozdzielczości do 4K z szybkością 30 klatek na sekundę. Co ciekawe, lustrzanka cyfrowa może kręcić pionowe filmy do publikacji w mediach społecznościowych. Przesyłanie materiału do gadżetów mobilnych w celu późniejszej publikacji na Instagramie odbyło się za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect przez sieć Wi-Fi 2,4 GHz. Jeśli chodzi o autonomię Canona EOS 850D, na jednym ładowaniu akumulatora LP-E17 lustrzanka cyfrowa jest w stanie „zrobić” ponad 800 zdjęć. W ramach bonusu właściciel aparatu otrzymuje dostęp do bogatej optyki systemu Canon EF-S, która powstawała przez lata i teraz zaspokaja absolutnie wszystkie potrzeby entuzjastów fotografii.
Modyfikacje Canon EOS 850D
Ceny na Canon EOS 850D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 850D kit 18-55 | od 3 893 zł | 6 oferty | ||
Canon EOS 850D kit 18-135 | od 5 990 zł | 7 oferty | ||
Canon EOS 850D body | od 3 486 zł | 12 oferty |